Polaroid je značka okuliarov, ktorá spája tradíciu s inováciou a pokrokom. Všetky okuliare tejto značky majú polarizované sklá. Predovšetkým vývoj týchto filtrov, ktoré eliminujú odlesky svetla, bol prapočiatkom spoločnosti založenej roku 1937. Modelov, ktoré značka ponúka je enormné množstvo. Polaroid slnečné okuliare sú módny doplnok aj dizajn. Len si vyberte tie svoje, vysnívané.

Úplne prvé slnečné okuliare Polaroid boli vyrobené v r. 1935. V r. 1937 vznikla spoločnosť Polaroid so sídlom v USA av roku 1960 sa okuliare predávajú v mnohých krajinách sveta. Dnes oslavuje Polaroid viac ako 85 rokov a patrí medzi expertov v technológii výroby polarizovaných šošoviek

Dioptrické okuliare Polaroid kladú dôraz predovšetkým na funkciu, módu, technológiu a dizajn. Rámy dioptrických okuliarov Polaroid sú moderné, spoľahlivé, veľmi kvalitné a cenovo dostupné. Zaujímavé sú farebné prvky a detaily okuliarových rámov. Ku všetkým dioptrickým okuliarom Polaroid je možné zaobstarať tiež polarizačný klip, ktorý zaisťuje neoslňujúce, perfektné videnie a optimálnu ochranu proti UV žiareniu.